icon

My Talking Tom 2

1.3.4.443

3.9

16

Küçük tatlı bebek Tom'a göz kulak olun

1.4M

Bu uygulamayı oyla

My Talking Tom 2, Talking Tom'umun devamıdır, klasik Talking Tom Cat'in bir versiyonu, zıplayan küçük bir bebek Tom'la ilgileniyorsunuz. Görevleriniz besleyip, yıkayıp, Tom'u yatağa yatırmak, onunla oynamak, hastalanırsa onu tedavi etmek ve çok daha fazlası. Tüm bu mini görevleri yerine getirirken, sevimli küçük yavru kedinizi de özelleştirebilirsiniz. Tam anlamıyla binlerce farklı kombinasyon vardır ve Tom'a eşsiz bir görünüm kazandıracaktır.

My Talking Tom 2'de Tom ve çevresini, evinizdeki her oda dahil, özelleştirin. Paranızı ve seviyenizi yükselttiğiniz yıldızlarla, dairenize kişisel bir parıltı eklemek için her türlü mobilya, duvar kağıdı, halı ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Temel olarak, hayallerinizdeki evi inşa edebilirsiniz.

Beklendiği gibi, My Talking Tom 2'de orijinal Talking Tom Cat uygulamasıyla yapamayacağınız pek bir şey yok. Yani, herhangi bir cümle söyleyebilirsiniz ve Tom tanıdık (ve kendine özgü) sesiyle size tekrar eder. Ayrıca Tom'un tüm arkadaşlarına yardım edeceksiniz ve saatlerce eğlenmenizi sağlayacak.

My Talking Tom 2 eğlenceli bir oyun. Pou, Moy ve Talking Tom saganın diğer oyunlarını takip ederek oyuncuların dost canlısı küçük sanal evcil hayvanlara bakmalarını sağlıyor. Ayrıca, bu sefer kedicik Tom ile çok farklı yerlere seyahat edebilir ve gezebilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.1 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X